چهارشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۱

گام مهم سازمان بیمه سلامت برای رفع همپوشانی بیمه‌ها

بیمه نسخه

سلامت آنلاین- مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران، گفت: با اقدامات صورت گرفته از اسفند ماه سال ۹۶ تلاش کردیم از همپوشانی‌های جدید بیمه‌ای جلوگیری کنیم و در سال جاری نیز این اقدامات را به طور جدی ادامه خواهیم داد.

به گزارش سلامت آنلاین و بنابر اعلام اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت ایران، طاهر موهبتی به همراه اعضای هیات مدیره و معاونین سازمان متبوعش در دیدار نوروزی با رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد سال ۹۶ و اقدامات پیش روی این سازمان در سال جاری، گفت: این سازمان حذف دفترچه در بخش بستری ۱۲۸ بیمارستان در کشور را به طور جدی آغاز کرده است.

وی، رفع همپوشانی‌های بیمه‌ای را از دیگر اقدامات سال ۹۷ برشمرد و افزود: این سازمان همپوشانی‌هایی با سازمان‌های بیمه‌گر از جمله سازمان تامین‌اجتماعی دارد که با اقدامات صورت گرفته از اسفند ماه سال ۹۶ تلاش کردیم از همپوشانی‌های جدید جلوگیری کنیم و در سال جاری نیز این اقدامات را به طور جدی ادامه خواهیم داد.

موهبتی همچنین مدیریت منابع و مصارف، ارتقای کیفیت خدمات و استقرار سازمان الکترونیک را از دیگر اقدامات این سازمان در سال جاری برشمرد و گفت: مهم‌ترین تصمیم سازمان بیمه سلامت در سال جاری این است که براساس سقف اعتبارات خرید خدمت خواهد کرد که اقدام دشواری بوده و با همکاری شرکای کاری و دانشگاه‌های علوم پزشکی امکان‌پذیر است.

وی بیان کرد: اقدامات و برنامه‌های سازمان بیمه سلامت ایران به نحوی انجام خواهد شد که آسیبی به بیمه شدگان از نظر کیفیت و کمیت خدمات نرسد و توجه به این موضوع اولویت اول سازمان است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.